ماشین آلات CNC ساخت و مونتاژ سازه فرم اچ (H) و باکس (BOX)، نورد H، جوش زیرپودری و الکترواسلگ

ماشین آلات ساخت و مونتاژ سازه فرم اچ (H) شامل : دستگاه مونتاژ H ، دروازه جوش زیر پودری ، گرداننده ها و انتقال دهنده ها ، نورد H .

 ماشین آلات ساخت و مونتاژ باکس (BOX) شامل : دستگاه مونتاژ باکس ، جوش زیر پودری ، گرداننده ها و جوش الکترواسلگ .

 

مرتب سازی: orderby
دیدگاه ها (0)
ابتدا ورق بال و جان به صورت Tدر دستگاه قرار داده می شود . سپس با حرکت رو به جلوی دستگاه ، اپراتور شروع به خال بندی سازه می کند .در مرحله دوم با چرخاندن قطعه و اضافه کردن بال دیگر ، سازه H شکل می گیرد . این نیروی محرکه دستگاه از طریق موتور و گیربکس و همچنین جکهای هیدرولیک تامین می گردد
0 تومان
دیدگاه ها (0)
پس از انجام مراحل تولید ، سازه H به دلیل حرارت ناشی از جوشکاری دچار تابیدگی خواهد شد . برای باز گرداندن تیر H به شکل مستقیم از دستگاه نورد تیرورق استفاده می گردد.
0 تومان

دیدگاه ها (0)
یکی از مهمترین بخش های ساخت سوله و ساختمانها، سازه فلزی آنها می باشد. سازه ای دقیق و محکم در نگهداری نیروهای وارده از طرف وزن ساختمان.
0 تومان
دیدگاه ها (0)
با تو جه به آنکه سازه BOX دارای چهار وجه می باشد بنابراین یکی از وجوه به استیفنر ها قابل جوشکاری نخواهد بود. دستگاه الکترواسلک این مهم را به انجام می رساند. پس از مونتاژکامل BOX و جوشکاری اضلاع آن , در محل استیفنرها سوراخهایی ایجاد می شود . پس از آن میله های جوشکاری از محل این سوراخها به داخل سازه رفته و ضلع باقی مانده را به استیفنر ها جوشکاری می کند. مزایا: - تنها روش جوش ضلع چهارم - افزایش سرعت تولید - کاهش نیاز به کارگر متخصص مونتاژ کار - کاهش هزینه نیروی انسانی
0 تومان

دیدگاه ها (0)
ین تجهیزات عمدتا به منظور انتقال حرکت و دوران قطعه کار از روی رولیک و یا دیگر تجهیزات برروی ماشین آلات دیگر می باشد.
0 تومان
Copyright Portal Pastel