شرکت برنا ابزار توس

شرکت برنا ابزار توس در سال 1376 با توجه به نیاز کشور و به منظور طراحی و ساخت سیستمهای اتوماسیون صنعتی ودستگاههای سی ان سی تاسیس گردید. با تلاش مستمر و بهره گیری از نیروهای متخصص جوان و تحصیلکرده دانشگاهی پس از اندک زمانی موفق به ساخت و تولید اولین سری دستگاههای برش  سی ان سی و عرضه آن به بازار شدیم. در سال های پس از آن با توجه به مبانی و اصول اولیه شرکت، توانستیم ضمن طراحی و ساخت دستگاه های  CNC در مدل های مختلف و فروش آنها به طیف وسیعی از مصرف کنندگان، علاوه بر تامین زنجیره تولید  رفع نیاز کشور به واردات این سری دستگاه ها، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای را برای ایران عزیزمان به ارمغان آوریم.

برنا ابزار توس با علم به نیاز داخلی و در راستای خدمت رسانی به صنعت، اقدام به تولید دستگاه های صنعتی

متنوعی نموده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

 برنا ابزار توس به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاههای  CNC در فضایی به متراژ 7000 متر مربع فضای کارگاهی و 510 متر مربع فضای اداری مشغول خدمت گذاری به صنعتگران عزیز ایران سربلند است. برنا ابزار  در تهران سه نماینده فعال و یک واحد نصب نگهداری و خدمات دارد که پس از فروش، کار خدمات و پشتیبانی تولیدات را به مطلوبترین صورت ممکن تضمین می نمایند.

 

از آغاز با بهره گیری از دانش روز دنیا، توجه خود را بر دو اصل کیفیت و کارایی نهادیم و گامهای اساسی و مهمی را برداشتیم تا دستگاه هایمان را علاوه بر جنبه نرم افزاری و سخت افزاری با بهترین و مرغوبترین لوازم و قطعات روانه بازار نماییم. حجم بالای فروش تولیدات و رضایتمندی خریداران مهمترین دلیل بر کیفیت بالای محصولات ما می باشد. امروز از اینکه میبینیم نام بسیاری از شرکت های بزرگ و مطرح صنعتی کشورمان در میانمشتریان ما قرار دارد به خود می بالیم و رسالتی سنگین بر دوش خود احساس می کنیم.

مهندسان، متخصصان و پرسنلبرنا ابزار امیدوارند که تولیداتشان علاوه بر رضایت مشتریان مشکل پسند میهنمان بعنوان یک محصول ایرانی سربلندی ایران عزیر را بدنبال داشته باشد و از طرفی جایگاهی شایسته در بین کشورهای همسایه به عنوان برندی معتبر در زمینه ساخت انواع دستگاه های CNC بوجود آورد. دریافت 2 گواهینامه بین الملی نشان دهنده کیفیت بالای محصولات تولیدی ما درمقیاس جهانی است و راه را در زمینه صادرات دستگاههای این شرکت باز نموده است. امیدوارم با پشتوانه سال ها تجربه و بهره گیری از دانش نوین بتوانیم در بازارهای بین المللی نیز حضوری شایسته داشته باشیم چرا که ... 

 

به اعتقاد مدیران برنا ابزار توس

 

" جاده کیفیت را پایانی نیست "

 

محصولات برناابزار 

تماس با بخش فروش

مقالات تخصصیCNC

 

 

 *شرکت "برنا ابزار توس سهامی خاص " به اطلاع میرساند که متاسفانه  افراد یا مجموعه هایی  با سوء استفاده از برند شرکت یا اسامی مشابه اقدام به فروش محصولات بی کیفیت مینمایند .لذا از شما درخواست میگردد تا محصولات این شرکت را تنها از طریق واحد فروش یا نمایندگیهای مجاز معرفی شده در این سایت خریداری نمایید.