مقالات واترجت

مقالات کاربردی درباره دستگاه های CNC واترجت

Waterjet2_thumbnail مقالات واترجت

سوالات متداول

 چند سوال متداول در باره دستگاهای واتر جت که شاید برای شما هم سوال باشد . ما در این مقاله سعی کرده ایم که با گرد آوری سوالات درباره دستگاههای CNC واترجت و پاسخ درباره آن کمکی هرچند اندک را به شما دوستان عزیز انجام داده باشیم . با دانلود مقاله می توانید از آنچه که درباره دستگاههای واترجت هست آگاه شوید برای دانلود به ادامه مطلب بروید

Waterjet_thumbnail مقالات واترجت

پرسش و پاسخ درباره دستگاههای سی ان سی واترجت

دستگاه برش CNC واترجت پاسخی بسیار پیشرفته به تمامی نیازهای برشکاری است. این دستگاه با دارا بودن نرم افزار چیدمان بهینه امکان کم کردن ضایعات در مواد اولیه اغلب گرانبها ، را داراست.

Waterjet3_thumbnail مقالات واترجت

مزایا و معایب واترجت

در این مقاله سعی داریم به صورت اجمالی به مزایا و معایب استفاده از واترجت شاره نماییم . واترجت ،گرمای حاصل از براده برداری را کاهش می دهد . اما مهمترین عیب آن وجود شیب در برشهای عمیق می باشد.

Waterjet3_thumbnail مقالات واترجت

کاربردهای واترجت

واترجت و کاربرد آن . سعی کردیم در این مقاله به کاربردهای دستگاه CNC واترجت اشاره کنیم . امیدواریم این مقاله که در ادامه همین مطلب به صورت PDF جهت دانلود شما قرار گرفته مفید بوده باشد . مختصری از مطالب واترجت و کاربرد آن در ادامه مطلب یاد آوری شده است .

Waterjet1_thumbnail مقالات واترجت

اصول واترجت

همگام با پیشرفت صنعت و تکنولوژی، نیاز به دستگاهها و تجهیزات متنوع و تک منظوره روزبروز افزایش می‌یابد. علاوه بر این تنوع، سلیقه‌های گوناگون استفاده‌کنندگان و روند به سوی تکامل صنعت ، موجب شده‌اند که دیگر سیستمهای تولیدی قدیمی مانند ماشینهای تراش معمولی ، جوابگوی تغییرات مداوم در تقاضاهای بازار نباشند.